LATO 2019 - WYJAZDY NAD MORZE - Rokbus - Zakład usług komunikacyjnych

Rokbus

LATO 2019 - WYJAZDY NAD MORZE

Zapraszamy wszystkich chętnych na sobotnie wyjazdy nad morze – w tym roku zapraszamy do Kołobrzegu.
 

Co oferujemy:

Przewóz z Rokietnicy do Kołobrzegu i z powrotem w okresie czerwiec, lipiec i sierpień 2019.

Czeka plaża i morze, ale także okoliczne atrakcje: promenada, port i molo w Kołobrzegu, latarnia morska i inne. Sami decydujecie o tym, jak i gdzie spędzicie dzień nad morzem. My dowieziemy Was bezpiecznie i wygodnie.

DLA KOGO: ofertę kierujemy do osób prywatnych, rodzin oraz grup dzieci zgłoszonych przez ośrodki kultury, kluby wiejskie, rady sołeckie, rady osiedli oraz organizatorów półkolonii.

KIEDY: wyjazdy odbywać się będą w każdą sobotę o godz. 5:00, powroty o godz. 23:00. Start i powrót z parkingu ROS. Pobyt nad morzem od 10:00 do 18:00.

CENA: 60,- zł od osoby. W cenie zawarty jest wyłącznie koszt przejazdu. Cena nie uwzględnia biletów wstępów do atrakcji turystycznych i wyżywienia.

ZGŁOSZENIA: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, przyjmujemy każdorazowo najpóźniej do poniedziałku bezpośrednio poprzedzającego wyjazd, do godziny 15.00, 61 814 54 31

PŁATNOŚĆ: każdorazowo najpóźniej do poniedziałku bezpośrednio poprzedzającego wyjazd do godz. 15:00 w tygodniu wyjazdu do kasy siedziby ZUK Rokbus, Rokietnica, ul. Rolna 39

UWAGA:

Trasa realizowana jest dla min. 30 zgłoszonych pasażerów

Prosimy pamiętać o odpowiednim, wygodnym i dostosowanym do pogody stroju, prowiancie na drogę, napojach, a także o zapewnieniu opieki grupom dzieci.

Obraz erwin nowak z Pixabay

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityka prywatności.